حواله ارزی و خدمات بازرگانی سفته

 

 

Being Confidence in Business with US    با اطمینان تجارت کنید     مالزی - چین - ایران

تصمیم بانک نگارا برای کاهش ارزش رینگیت در برابر دلار

مطالب این بخش توسط بخش ترجمه گروه سفته تهیه شده است و هرگونه کپی برداری ممنوع است ومتخلفین تحت پیگرد جدی قرار خواهند گرفت

لینک به مطالب سایت آزاد است

تصمیم بانک نگارا برای کاهش ارزش رینگیت در برابر دلار

مدتی است که رینگیت در بازار جهانی سقوط کرده است و به همین دلیل بانک نگارا در این باره سعی دارد راهکارهایی بیاندیشد .بانک نگارا بر این اساس می کوشد تا رینگیت را وارد بازارهای خارجی و فارکسی کند تا ارزش این پول حفظ شود .همچنین سعی شده است تا همه راههای سرمایه گذاری در مالزی آزاد شود .

مالزی قصد دارد تا همه سیاست های خود را به کار گیرد تا ارزش پول مالزی کاسته نشود و در بازارهای جهانی این پول باقی بماند

و برای ورود و خروج ارزهای مختلف از این کشور دیگر نیاز نیست که فرم های مختلف پر شود و یا با تاخیر فعالیتی صورت گیرد .

علاوه بر این دولت می کوشد تا شرایط را برای کسب و کار   آماده سازد و رینگیت را با نرخی جذاب فراهم آورد تا بازار ارز مالزی دستخوش تغییرات فراوان نشود .

در حقیقت بانک نگارا در تلاش است تا از رینگیت مراقب نماید و شرایط را برای صادر کنندگان و وارد کنندگان فراهم سازد .و ارزش دلار در بازارهای جهانی بشناسد و بتواند آن را در بازارهای بین المللی حفظ نماید .

در حال حاضر و با توجه به شرایط بد اقتصادی در جهان مبارزه با دلار بسیار دشوار است و دولت مالزی تمام کوشش خود را می کند تا ارزش رینگیت را حفظ کند .

پس از 11 نوامبر ارزش دلار امریکا نسبت به رینگیت بالا رفت و بانگ نگارا سعی دارد تا این شرایط را کنترل نماید . پایین آمدن ارزش رینگیت مالزی به حدی بوده است که در طی 17 سال سابقه نداشته است .