حواله ارزی و خدمات بازرگانی سفته

 

 

Being Confidence in Business with US    با اطمینان تجارت کنید     مالزی - چین - ایران

بنج راه برای تبادل ارزی بهتر و مطمئن تر

ارز

مطالب این بخش توسط بخش ترجمه گروه سفته تهیه شده است و هرگونه کپی برداری ممنوع است ومتخلفین تحت پیگرد جدی قرار خواهند گرفت

لینک به مطالب سایت آزاد است

 پنج راه برای تبادل ارزی بهتر و مطمئن تر 

تا به حال به خارج از ایران سفر کرده اید و یا تا به حال مجبور به تبادل ارز شده اید ؟و آیا می دانید تبادل ارز بسیار پر هزینه و وقت گیر است ؟برای این که دیگر سفرهایتان به این مشکلات بر نخورید به این نکات توجه نمایید .

1-    برنامه ریزی از قبل

پیدا کردن نرخ ارز از سایت ها و مراجع اطلاعاتی درست و مقایسه نرخ و هزینه های ارائه شده توسط بانک ها، و شما می توانید با این اطلاعات ارز خود را مبادله کنید .

2-درک هزینه های خارجی و آشنایی با ارز خارجی

برخی از هزینه های ارز خارجی آشکار و برخی پنهان است و شما باید این مسائل را بشناسید و با آگاهی عمل کنید .و بدون شناخت صحیح مبادله را انجام ندهید .

هزینه های تبادل ارزی ممکن است موارد زیر باشد :


 
ارائه دهندگان نرخ ارز ممکن است یک کمیسیون، هزینه تخت، هزینه حمل و نقل، و یا حداقل هزینه شارژ را اخذ نمایند .
    
آنها ممکن است هزینه های انتقال وجه را نیز از شما اخذ نمایند .

شما می توانید هزینه های خود را از طریق ماشین حساب و سایر نرم افزارها حساب نمایید و یا به مشاور مراجعه کرده و. از آنان کمک بخواهید .

3 – سعی کنید هزینه های خود را کم کنید

از آنجایی که هر تبادل ارزی هزینه دارد تبادل کمتر هزینه کمتری نیز به همراه خواهد داشت . بسته به نوع معامله می توان چند معامله کوچک را در یک معامله بزرگ انجام داد تا هزینه آن کمتر باشد .

4-مراقب تقلب باشید

در هر جایی از دنیا امکان تقلب و کلاهبرداری وجود دارد پس مراقب باشید و ابدا گول نخورید .همیشه شیادان آماده اند تا شما را فریب دهند و و در صورتی که به آنها اعتماد نمایید .ممکن است متضرر شوید .

5- استفاده از بانک های  خارجی

اگر قصد دارید برای طولانی مدت در یک کشور زندگی کنید بهتر است یک حساب افتتاح کنید تا بتوانید از امکانات آن بهتر استفاده نمایید .و هزینه های شما به حداقل برسد و پول شما نیز امن می ماند علاوه بر این از نوسات ارزی کمتر به شما ضرر می رساند .