حواله ارزی و خدمات بازرگانی سفته

 

 

Being Confidence in Business with US    با اطمینان تجارت کنید     مالزی - چین - ایران

بانک

بانک

مطالب این بخش توسط بخش ترجمه گروه سفته تهیه شده است و هرگونه کپی برداری ممنوع است ومتخلفین تحت پیگرد جدی قرار خواهند گرفت

لینک به مطالب سایت آزاد است

بانک

بانک یک موسسه دارای مجوز است که در آن به فعالیت های پولی و ارزی پرداخته می شود . این موسسه مالی فعالیت های دیگری مانند نرخ ارز ،صندوق امانت و سایر فعالیت های ارزی را نیز انجام می دهد .

بانک ها توسط بانک مرکزی و یا دولت تنظیم می شوند .بانک های تجاری معمولا با مدیریت سپرده ها و تامین وام های کوتاه مدت و کسب و کار کوچک خود را اداره می کنند و منابع مالی خود را تامین می نمایند .

بانک های مرکزی عمدتا مسئول برای ثبات ارز هستند، کنترل تورم و سیاست های پولی و نظارت بر عرضه پول از دیگر فعالیت های بانک مرکزی است .

از بانک های مرکزی عمده جهان شامل فدرال رزرو ایالات متحده، بانک مرکزی اروپا، بانک مرکزی انگلیس، بانک مرکزی ژاپن، بانک ملی سوئیس و بانک خلق چین است.برخی از بانک ها نیز به صورت آنلاین فعالیت خود را انجام می دهند که این کار باعث پایین آمدن هزینه ها و سرعت کارها  می شود .

ایالات متحده و مقررات بانک ها

بانک ها در سال های 2007 و 2008 دچار بحران های مالی در امریکا بودند و دولت باید به بانک ها کمک می کرد از این رو برنامه های را برای بانک ها تدوین نمود .

بانک ها در امریکا به دو شیوه تنظیم می شود ملی و منطقه ای و همه بانک ها باید به قوانین عمل کنند و قوانین را اجرا نمایند .بانک های دولتی توسط دولت نگهداری و کنترل می شوند و دولت موظف است فعالیت بانک های دولتی را بر اساس قوانین برسی نماید .

بانک ملی توسط دفتر حسابرسی از ارز (OCC) تنظیم می شود که ابتدا سطح سرمایه بانک، کیفیت دارایی و نقدینگی را پوشش میدهد و بانک ها با شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) تنظیم می گردند .

در پاسخ به بحران مالی، قانون اصلاح وال استریت و حمایت از مصرف کننده داد-فرانک در سال 2010 با هدف کاهش خطرات در سیستم مالی ایالات متحده به تصویب رسید . این قانون بانک های زیادی را تحت پوشش قرار می دهد و همه ساله ارزیابی های زیادی برای فعالیت بانک ها انجام می دهد .