حواله ارزی و خدمات بازرگانی سفته

 

 

Being Confidence in Business with US    با اطمینان تجارت کنید     مالزی - چین - ایران

سپهرکارت بانک صادرات ایران

سپهر

مطالب این بخش توسط بخش ترجمه گروه سفته تهیه شده است و هرگونه کپی برداری ممنوع است ومتخلفین تحت پیگرد جدی قرار خواهند گرفت

لینک به مطالب سایت آزاد است

خدمتي است ويژه براي حسابهاي قرض الحسنه جاري ، پس انداز ، و سرمايه گذاري کوتاه مدت .

امکان اتصال همزمان يک سپهر کارت به حسابهاي قرض الحسنه جاري ، پس انداز و يا سرمايه گذاري کوتاه مدت موجب شده است که سپهر کارت نيز علاوه بر دسته چک و دفترچه حساب ، بعنوان يک ابزار مطمئن براي دريافت و پرداخت از حسابهاي مذکور استفاده شود .

با افتتاح حساب قرض الحسنه جاري ، علاوه بر دريافت دسته چک مي توان از سپهر کارت نيز استفاده نمود و هنگام افتتاح حساب قرضالحسنه پس انداز و يا حساب سرمايه گذاري کوتاه مدت مي توان از دفترچه ويا كارت سپهراستفاده كرد و از مزاياي آن به شرح ذيل بهرمند شد .

دارندگان سپهر کارت مي توانند :

  • با مراجعه به کليه شعب بانک صادرات مجهز به سيستم متمرکز سپهر و با در دست داشتن کارت شناسائي معتبر نسبت به واريز يا برداشت وجه به/ از حسابهاي سپهري اقدام نمايند .
  • در تمام اوقات شبانه روز از خدمات دستگاههاي خود پرداز (ATM ) کليه بانکها و موسسات مالي عضو شتاب بهره مند شوند.
  • نسبت به پرداخت وجه خدمات و يا کالاهاي مورد نياز از طريق پايانه هاي فروش ( دستگاه POS ) کليه بانکها و مؤسسات مالي عضو شتاب اقدام نمايند .
  • نسبت به پرداخت قبوض از طريق شماره تلفن 1553واطلاع از وضعيت حساب خود ،انتقال از يك حساب خود به يك حساب ديگر خود و اطلاع از وضعيت آخرين چك صادره خود ازطريق تلفنبانك سپهربه شماره تلفن 22266566-021اقدام نمايند.
  • در حال حاضر کلیه بانکهای کشور عضو شتاب ( شبکه تبادل اطلاعات بين بانکي ) می باشند .

توجه: برای دریافت وجه از دستگاه خودپرداز توسط سپهرکارت بایستی از رمز اول(کد 4رقمی) که هنگام صدور کارت مشتری از شعبه دریافت می کند استفاده شود و برای پرداخت قبوض و بهرمندی از امکانات تلفنبانک از رمز دوم (کد 5الی 12 رقمی) که مشتری باید جهت فعال سازی آن از طریق دستگاه خودپرداز بانک صادرات خود اقدام نماید، استفاده می شود.