حواله ارزی و خدمات بازرگانی سفته

 

 

Being Confidence in Business with US    با اطمینان تجارت کنید     مالزی - چین - ایران

سرمایه گذاری با سود بسیار بالا

سرمایه گذاری با سود بالا

مطالب این بخش توسط بخش ترجمه گروه سفته تهیه شده است و هرگونه کپی برداری ممنوع است ومتخلفین تحت پیگرد جدی قرار خواهند گرفت

لینک به مطالب سایت آزاد است

سرمایه گذاری با بازدهی بسیاربالا چیست ؟

سرمایه گذاری با بازدهی بسیار بالا یکی از فریبکاری های اقتصادی در جهان است که تا به حال عده زیادی فریب آن را خورده اند و متضرر شده اند .

این نوع سرمایه گذاری که در دنیا با عنوان هایپ مشهور است دارای ویژگی های خاصی است که سبب شده است عده زیادی فریب آن را بخورند و سرمایه خود را از دست بدهند .

هایپ(hyip) مخففhigh yield investment programبه مفهوم برنامهٔ سرمایه‌گذاری با بازدهی بالاست .به طور کلی هر سودی که بیش از چهار یا پنج درصد در کل سال را شامل شود هایپ نام دارد معمولا این سرمایه گذاری ها وعده سود چهل و یا سی درصدی می دهند که این رقم تقریبا غیر ممکن است و البته بسیاری نیز فریب خورده و در این طرح ها شرکت می کنند .

شیوه کار هایپ ها

هایپ ها روش های مختلفی برای جذب سرمایه و اخاذی دارند یکی از این روش ها فعالیت در اینترنت و اخذ پول از کاربران است آنها با این رو ش از کاربران پول می گیرند و به آنها وعده می دهند تا در بازار فارکس سرمایه گذاری کنند و البته این ادعایی بیش نیست و این پول ها در بازار فارکس سرمایه گذاری نمی شود . آنها در تبلیغات خود مدعی هستند که بین 5 تا 150 درصد سود به کاربران پرداخت می کنند در حالی که این ادعا ابدا اجرا نمی شود و کاربران متضرر می گردند.

یکی دیگر از روش های کلاهبرداری روش پونزی است که هایپ ها از آن بهره می برند و از این طریق از افراد زیادی سرمایه اخذ می کنند .

برخی از سایت ها ی هایپ دارای ssl هستند. (البته اعتبار مراجع مختلف ارائه دهندهٔ اس اس ال متفاوت است) علاوه براینکه ssl امنیت تبادلات مالی یک وبسایت را تامین می‌کند . در صورتی که سایتی دارای این شناسه باشد دارای اطمینان بیشتری است و راحت تر می توان به آن اعتماد نمود . ssl مانند یک پاسپورت یا گواهینامه نشان دهندهٔ موجودیت صاحبان وبسایت و قابل پیگیر بودن تخلفات آنان است و این سبب جلب اعتماد کاربران می شود .

باید توجه داشت که برخی از سایت ها مدعی هستند که روزانه بیش از  یک درصد سود پرداخت می کنند که این نیز دروغ است و قابل اعتماد نخواهد بود .

برخی از شرکت ها مانند هایپ مانیتورینگ (hyip monitoring) هستند که با سرمایه‌گذاری در هایپ‌های مختلف به کاربران خود نشان می‌دهند که چه هایپ‌هایی سودی را که ادعا کرده‌اند پرداخت می‌کنند. و سخنی که مدعی آن هستند راست خواهد بود همچنین در این سایت‌ها و فروم‌ها کاربران می‌توانند نظرات خود را راجع به هایپ‌ها بنویسند و تخلفات آن‌ها را گزارش دهند .

برخی از ویژگی های هایپ ها را می توان این گونه بر شمرد :

ü     وعده سود بسیار بالا

ü     فرصت سرمایه گذاری با سرمایه کم (کمتر از10 دلار )

ü     توانایی نقل و انتقال با استفاده از سایت های پرداخت الکترونیکی اغلب از طریق موسسه مالی دریایی

ü     ادعا برای سرمایه گذاری در بازارهای جهانی مانند فارکس و سایر بازار های جهانی

برای این که در این گونه بازی های خطر ناک وارد نشوید و سرمایه خود را از دست ندهید .بسیار هوشیار باشید و به هر پیامی پاسخ مثبت ندهید و برای سرمایه گذاری دقت بسیار کنید و به هر کسی اعتماد نکنید چرا که اعتماد بیش از حد و بدون دقت سبب ضرر شما خواهد شد .