حواله ارزی و خدمات بازرگانی سفته

 

 

Being Confidence in Business with US    با اطمینان تجارت کنید     مالزی - چین - ایران

نه روش سودمند برای کسب اعتماد در تجارت

راههای موفقیت در تجارت

9 روش سودمند برای کسب اعتماد در تجارت

1. برای رسیدن به موفقیت عظم خود را جزم کنید

توجه کامل به بخشی از کار باعث بروزاعتماد به نفس در انجام آن خواهد شد. منظم و آراسته حاضر شدن در محل کارتان به دیگران نشان میدهد که شما فردی زیرک، قدرتمند و با صلاحیت هستید. زمانیکه شما در حال انتخاب لباس برای حضور در محل کار هستید، باید به یک سری نکات از جمله موقعیت و شرایط ان محل توجه کنید تا راحتی و احساس آرامش ارباب رجوعتان را فراهم کنید.

قبل از هر ملاقات مهمی با ارباب رجوع، در مورد مسائل و ارزشهای درونی و همچنین جو محیط حاکم در شرکت مزبور تحقیق کنید.

2. ظاهرتان را مرتب کنید

اگر کارتان در طول روز شما را مجاب به ساعتها پشت میز نشستن میکند. مراقب باشید این طولانی نشستن باعث بهم ریختگی شما نشود. همچنین زمانیکه با ارباب رجوع، خریداران یا همکارانتان ملاقات میکنید ظاهری مرتب و آراسته داشته باشید، وضعیت ظاهری نامرتب باعث بی اعتباری، بی نظمی یا نامطلوبی شرایط می شود. سعی کنید شانه هایتان را به عقب ببرید و کمرتان را صاف و کشیده نگهدارید. سرتان را به حالت عادی نگهدارید و چانه تان را کمی بالا ببرید.

3. بهترین باشید و نگرانی را از خود دور کنید

کارفرماهایی که خودشان را باور ندارند اغلب نگران طرز تفکر دیگران درباره خودشان هستند. مرتب انرژی منفی دادن به خود، از شما فردی میسازد که دیگران سوء برداشت کنند ازرفتار شما و در واقع با توجه به آن خطای رفتاری شما را ارزیابی کنتند. بنابراین روی تمام مسائلی که شما بطور کامل انجام میدهید کاملا تمرکز باشید و از سایر کارشناسان مشاوره بگیرید تا از درستی کارتان اطمینان حاصل کنید.

4. تمرکز خود را به آینده معطوف کنید

اگر شما متوجه شدید در کار خود دچار روزمرگی محرز شده اید، مرتب به خودتان اهداف و آرمانهای ایده التان در آینده را گوشزد کنید. وقتیکه شما برای تمرکز کردن و اهدافتان برای آینده خود زمان صرف میکنید، این موضوع به شما این توانایی را خواهد داد تا مجدد برنامهای کاری و تجاری تان را بررسی و به مهمترین مسائل دست یابید.

5.از انرژی های مثبت استقبال کنید

عمدتا روزانه اطراف ما سرشار از انرژیهای منفی است. بمنظور مواجه شدن با انرژی منفی اطراف شما ( آنچه که اخبار و اتفاقات روزانه تندخویی و ترشرویی را در اظهارات شما منتقل میکند) پس سعی کنید ذهنتان را با افکار مثبت آغشته کنید. قدردانی خود را برای کوچکترین کارهای پسندیده و شایسته اطراف شما ابراز کنید . اگر که عادت کردید به این مدل رقتارمثبت اندیشی و مثبت بودن رفتار، مسلما این ویژگی پسندیده در شما نهادینه خواهد شد.

6. خطاهای غیر ضروری را نادیده بگیرید

همه در طول زندگی مرتکب خطا میشوند، با وجود اینکه انتظار میرود که افراد همیشه کاملا بی نقص نباشند به همان میزان هم انتظار میرود رفتاری پسندیده واعقلانی داشته باشند. سعی کنید به این نوع اشتباهات کوچک ادامه ندهید. اگر شما درمقابل ارباب رجوعتان مرتکب اشتباه شدید خودتان را آزار ندهید. بجای ان مسئولیت اشتباه خود را بپذیرید، عذرخواهی کنید بابت آن و سعی کنید انرا جبران و از تکرار مجدد آن بپرهیزید.

7. پشتکار داشته باشید تا کارتان ا رتقا پیدا کند

انجام شدن کار حتی کم ,باعث ارتقای اعتماد بنفس تان میشود، حتی اگر این پیشرفت در زمینه شغلی شما نباشد. مهارتهای جدید را فرا بگیرید، به کلاسهای جانبی ضمن کارتان در دانشگاهها و موسسات بروید یا در مورد رشته های مورد علاقه تان کتابهای مرتبط را مطالعه کنید. واگر علاقه مندید تا مهارتهای خاصی مانند بازی گلف، مناظره عمومی، را در حد عالی مسلط شوید، برای رسیدن به این هدفتان سرمایه گذاری کنید و تعلیمات لازم را بگذرانید.

8. برای زمان خود برنامه ریزی کنید

اگر شما بین 60 تا 80 ساعت در هفته به کار اختصاص دهید و زمانی به استراحت اختصاص ندهید، خیلی زود از پا می افتید و قطعا از کیفت کاری شما به جلو کم خواهد شد. حتما زمانی را به گذراندن زمان برطبق علایق شخصی خود اختصاص دهید. بهمراه خانواده تان در پارک قدم بزنید، وقت استراحت بین کارتان را به قدم زدن یا تمرین حرکات کششی اختصاص دهید. اگر شما عادت کنید به وقت گذاشتن برای علایق شخصی خودتان، ، دوستان و خانواده، قطعا احساس تازگی و جوانی خواهید کرد و برای غلبه بر مشکلات آتی حاضر خواهید بود.

9. از درخواست برای مشاوره مردد نباشید

زمانیکه شما با یک دردسریا چالش کاری مواجه می شوید، با دوستی مورد اعتماد، مشاور یا همکاری مشورت کنید تا بهترین راهنمایی ها را کسب کنید. قاعدتا یک فکر فعال به شما کمک خواهد کرد دیدگاهتان را به زندگی تغییر دهید، بر مشکلاتتان غلبه و عقایدتان را به دیگران منتقل کنید.