حواله ارزی و خدمات بازرگانی سفته

 

 

Being Confidence in Business with US    با اطمینان تجارت کنید     مالزی - چین - ایران

%PM, %19 %395 %2017 %16:%Apr

چین و ارتش جدید

Written by
Rate this item
(0 votes)

مطالب این بخش توسط بخش ترجمه گروه سفته تهیه شده است و هرگونه کپی برداری ممنوع است ومتخلفین تحت پیگرد جدی قرار خواهند گرفت

 
لینک به مطالب سایت آزاد است

رئیس‌جمهور چین از طرح تغییر ساختار ارتش کشورش به منظور تبدیل آن به یک نیروی کوچکتر با قابلیت‌های عملیاتی مشترک بهبود یافته خبر داد.

این اصلاحات انجام شده در ارتش چین با محوریت یک ساختار جدید و فشرده متشکل از 84 واحد نظامی انجام شده و در راستای تلاش‌های سال‌های اخیر شی جینپینگ، رئیس‌جمهور چین با هدف مدرنیزه کردن ارتش کشورش با تاکید بر قابلیت‌های جدید در حوزه‌هایی مثل جنگ سایبری، الکترونیک و اطلاعاتی انجام می‌شود.

شی جینپینگ به عنوان رئیس کمیسیون نظامی مرکزی کشورش همچنین فرمانده کل نیروهای مسلح چین محسوب می‌شود.

، شی جینپینگ در اظهاراتی خطاب به فرماندهان این واحدهای جدید در مقر ارتش آزادی خلق در شهر پکن گفته است: این طرح تاثیری عمیق و چشمگیر در ایجاد یک ارتش در کلاس جهانی دارد.

براساس گزارش رسانه‌های چین 84 واحد جدید در ارتش این کشور در سطح لشکرهای ترکیبی بوده و معنای آن این است که فرماندهان آنها در سطح ژنرال و دریادار هستند.

روزنامه رسمی چاینا دیلی گزارش داد که نیروهای این واحدها از طریق سازماندهی مجدد نیروهای موجود تامین خواهد شد زیرا ارتش چین همچنان طرحش برای کاهش 300 هزار سرباز خود را که در اواخر سال 2015 از سوی شی جینپینگ اعلام شد، به پیش می‌برد.

از جمله اصلاحاتی که رئیس‌جمهور چین قصد انجامش در ارتش را دارد ایجاد یک ساختار فرماندهی عملیاتی مشترک تا سال 2020 و تجهیز دوباره مناطق نظامی موجود و همچنین موثرتر کردن تعداد نیروها به ویژه در نقش‌های غیر رزمی است.

در عین حال براساس این طرح در طی سال گذشته میلادی 7 منطقه نظامی قبلی در چین تبدیل به 5 منطقه شده و 4 اداره نظامی فعلی شامل اداره کارکنان، ‌اداره سیاسی، اداره لجستیک و اداره تسلیحات تبدیل به 15 آژانس نظامی شدند
.
 
Read 515 times Last modified on %PM, %19 %405 %2017 %16:%Apr
Login to post comments