حواله ارزی و خدمات بازرگانی سفته

 

 

Being Confidence in Business with US    با اطمینان تجارت کنید     مالزی - چین - ایران

%PM, %22 %381 %2017 %16:%Jan

مختصری درباره گوانگژو

Written by
Rate this item
(0 votes)
گوانگژو گوانگژو

مطالب این بخش توسط بخش ترجمه گروه سفته تهیه شده است و هرگونه کپی برداری ممنوع است ومتخلفین تحت پیگرد جدی قرار خواهند گرفت

 لینک به مطالب سایت آزاد است

شهر کوانگژو

چین شریک تجاری ایران و یکی از قدرت های اقتصادی جهان است .یکی از شهرهای مهم چین شهر کوانگژو است که برای آشنایی با این شهر این مطلب مفید خواهد بود

گوانگ‌ژو به چینی广州 یا گوانگ‌جو یا گوان‌جو، شهری در جنوب چین.است گوانگ‌ژو مرکز استان گوانگ‌دونگ است و ۱۱٬۰۷۱٬۰۰۰ نفر جمعیت دارد .

این شهر دارای قدمت 2200 ساله است و این حدود 12 ملیون جمعیت دارد این شهر در مسیر جاده ابریشم است و به همین دلیل اثرات تمدن این شهر همه جا هویدا است .این شهر دارای معابد زیادی نیز هست و همه ساله عده زیادی از آن دیدن می کنند .

برای سفر به این شهر زیبا ماه نوامبر و اکتبر مناسب است این شهر دارای هوای نیمه گرمسیری است و رطوبت هوا در تابستان به حداکثر خود می رسد برای همین  سعی کنید در این فصول به گوانگجوسفر کنید.

در این شهر مراکز تفریحی و ورزشی و تاریخی زیادی وجود دارد که برای شما بسیار جالب خواهد بود پس در این شهر قدر زمان را بدانید و از دیدنی های آن لذت ببرید .در این شهر نمایشگاه های زیادی نیز برگزار می شود که برای تاجران و کسانی که قصد رونق تجارت خودرا دارند بسیار مفید خواهد بود .

چند مکان دیدنی در چین

آکادمی چن کلن (موزه هنری گوانگدونگ)

آکادمی چن کلن واقع در خیابان ژونگ شان چی (هفتم) به موزه هنری آموزشی گوانگدونگ معروف است .این موزه در زمان امپراطوری چینگ ساخته شد و بعد از 20 سال تکمیل شد.

معبد شش درخت انجیر هندی

یکی از بزرگترین وز یباترین معابد در چین است که همه ساله گردشگران زیادی از آن دیدن می کنند این معبد تا به حال چندین بار تعمیر شده و قبلا هم دچار آتش سوزی شده بود .

کلیسای قلب مقدس گوانجو

کلیسای قلب مقدس یک کلیسای جامع کاتولیک در گوانجو است این کلیسا در شمال رودخانه مروارید قرار دارد و بسیار زیبا و دیدنی است .

برج زنهای

برج زنهای در سال 1380 ساخته شد.. به خاطر ساختار 5 طبقه ای که دارد بسیار معروف است و در سال 1929 به موزه تبدیل شده و بینندگان زیادی دارد

پارک تفریحی چیملانگ

این پارک تفریحی بسیار مهیج است و در صورتی که به گوانگجو رفتید حتما از آن دیدن کنید .

.

 

.

.

.


.

 


Read 612 times Last modified on %PM, %23 %473 %2017 %18:%Jan
Login to post comments