حواله ارزی و خدمات بازرگانی سفته

 

 

Being Confidence in Business with US    با اطمینان تجارت کنید     مالزی - چین - ایران

موفقیت تجاری در چین از زبان یک کار افرین

Rate this item
(0 votes)

مطالب این بخش توسط بخش ترجمه گروه سفته تهیه شده است و هرگونه کپی برداری ممنوع است ومتخلفین تحت پیگرد جدی قرار خواهند گرفت

لینک به مطالب سایت آزاد است

موفقیت اقتصادی در چین از زبان یک کارآفرین

اریک فنگ فردی امریکایی است که چند سال است در چین   فعالیت دارد او یک کار افرین موفق در بازار چین است برای موفقیت در چین نظرات و تجربیات او را بخوانید .

1-    پیروزی همه چیز نیست

بازار چین به حدی بزرگ است که شما میتوانید در همه زمینه های آن فعال باشید و کار و کاسبی خود را رونق دهید .اصلا در بازار چین محدودیتی وجود ندارد و چین می تواند مکانی مناسب برای موفقیت شما باشد .

2-اگر می خواهید به جایی دور بر وید تنها نروید (ضرب المثل آفریقایی )

چین مکانی مناسب برای مشارکت بین شرکت های جهان است سعی کنید این فرصت را از دست ندهید و برای تجارت و کسب و کار خود با شرکت های چینی و اشخاص حقیقی و حقوقی ارتباط برقرار کنید

3-اگر می خواهید به شرق بروید به غرب نروید (راما کریشنا)

اگر می خواهید در چین موفق شوید الزامی ندارد که حتما روش هایی را که در امریکا دنبال کنید در این کشور نیز دنبال کنید چین بازار مصرف خاص دارد و شما باید نوع کالا و بازا ر را بشناسید .

برای شرکت های کوچک سعی کنید تبلیغ بیشتری انجام دهید و تبلیغات اینترنتی را افزایش دهید .

4-هنگامی که در روم هستی مانند رومیان عمل کن (آمبروز)

وقتی شرکتی وارد چین می شود باید قواعد و مقررات چین را اجرا نماید و مانند چینی ها عمل کنید پس باید با مقررات آن نیز آشنا باشد . درهر سال 600 هزار نفر را مهندس فارغ التحصیل می شوند و اگر از این تعدا د مهندس در چین استفاده شود فرصت مناسبی برای رشد فراهم خواهد شد .

5-قیمت موفقیت کار سخت است (وینس لومباردی)

در چین برای موفقیت راه میانبری وجود ندارد پس باید سعی کنید تا می توانید تلاش کنید و راههای موفقیت بیشتر را کشف نمایید برای مثال 600 ملیون کاربر تلفن همراه یعنی دو برابر جمعیت امریکا در چین وجود دارد که برای پیشرفت شما موقعیتی منحصر به فرد ایجاد می کنند .

 

 

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

.

Login to post comments